BOŽIĆNI KONCERT PUHAČKOG ORKESTRA DVD-a GORNJI DESINEC

Dana 29.12.2015. godine u prostorijama DVD-a Gornji  Desinec održan je božićni i novogodišnji koncert u organizaciji PO DVD-a Gornji  Desinec.  U kulturno-umjetničkom programu nastupio je KUD „Antun Klasnic“ iz Lasinje, KUD Desinec, te Puhački orkestri DVD-a Cvetković,  DVD-a Domagović i domaćin DVD-a  Gornji Desinec.

Koncert DVD G (1)

KUD Desinec predstavio se sa muškom pjevačkom skupinom od jedanaest članova, koji su odpjevali tri pjesme, a to su: „Dobar večer dobar“, “Vjetar piri, a zima se širi“, i božićnu pjesmu „Radujte se narodi“.

Koncert DVD G (3)

Ponosni smo na naše dečke jer su  društvo predstavili u najboljem svjetlu. Odličnom izvedbom te još boljim vladanjem pozornicom izazvali su ovacije publike. Poslije koncerta uživali smo na ugodnom domjenku, uz pjesmu i čašu dobrog vina. Zahvaljujemo se domaćinima na pozivu, a svim ljudima i prijateljima dobre volje još jednom upućujemo čestitke za Božićne blagdane te puno sreće, zdravlja i osobnog zadovoljstva u Novoj 2016. godini.

Vesna Strahija